SKALBIMO MAŠINA AMICA WA5S814ADISOZH
SKALBIMO MAŠINA AMICA WA5S814ADISOZH
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Door hinge | Left |
| Product colour | Black, White |
| Appliance placement | Freestanding |
| Loading type | Front-load |
| Door opening | Side opening |
| Door colour | Black |
| Viewing window | Yes |
| Control type | Buttons, Rotary |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Energy efficiency class | A |
| Energy consumption per 100 cycles | 47 kWh |
| Water consumption per cycle | 47 L |
| Width | 600 mm |
| Depth | 460 mm |
| Height | 847 mm |
| Rated capacity | 8 kg |
| Noise level | 76 dB |
| Washing programs | Steam, Hand wash, Baby Pro, Express 15', Eco 40-60, Silent, Bedding, Cottons 20°C, Drum cleaning, Wool, Delicate, Sport, Rinse, Spin, Anti-allergic, Down, Mix |
| Number of washing programs | 16 |
| Brand specific technologies | Steam |
| Spin-drying class | C |
| Overflow protection | Yes |
| Adjustable temperature | Yes |
| Adjustable spin speed | Yes |
| Noise emission class | B |
| Maximum spin speed | 1400 RPM |
| Child lock | Yes |
| Warnings | Do not attempt to repair or open the housing yourself, this may cause an electric shock hazard. |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1891956 |