ELECTROLUX EW6TN24262P PerfectCare 600 skalbimo mašina su iš viršaus 6 kg balta
ELECTROLUX EW6TN24262P PerfectCare 600 skalbimo mašina su iš viršaus 6 kg balta










ELECTROLUX EW6TN24262P PerfectCare 600 skalbimo mašina su iš viršaus 6 kg balta
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Išleidimo žarnos ilgis | 1,42 m |
| Pakrovimo tipas | Viršutinis pakrovimas |
| Tipas | Laisvai stovintis |
| Integruotas ekranas | Taip |
| Ekrano tipas | LED |
| Reguliuojamos kojelės | Taip |
| Durų vyris | Aukštyn |
| Įleidimo žarnos ilgis | 1,3 m |
| Produkto spalva | Balta |
| Laido ilgis | 1,65 m |
| Įėjimo įtampa | 230 V |
| Vandens suvartojimas per ciklą | 40 litrų |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | D |
| Energijos suvartojimas per ciklą | 0,65 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 2200 W |
| Ūgis | 890 mm |
| Gylis | 600 mm |
| Plotis | 400 mm |
| Triukšmo lygis (plovimas) | 59 dB |
| Nominali talpa | 6 kg |
| Būgno tūris | 42 litrai |
| Triukšmo emisijos klasė | C |
| Atidėto paleidimo laikmatis | Taip |
| Centrifugos džiovinimo klasė | B. |
| Triukšmo lygis (gręžiant) | 77 dB |
| Maksimalus gręžimo greitis | 1151 aps./min. |
| Subtilių/šilko skalbimo programa | Taip |
| Greitas skalbimas | Taip |
| Greito plovimo programa | Taip |
| Išankstinio skalbimo programa | Taip |
| Sintetikos skalbimo programa | Taip |
| Pusė apkrovos | Taip |
| Medvilnės skalbimo programa | Taip |