Skalbimo mašina Electrolux EW6SN347SP Priekinė apkrova 7 kg 1400 RPM Balta
Skalbimo mašina Electrolux EW6SN347SP Priekinė apkrova 7 kg 1400 RPM Balta
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Laido ilgis | 1,4 m |
| Durų atidarymas | Šoninis atidarymas |
| Variklio tipas | Skaitmeninis keitiklis |
| Pakrovimo tipas | Priekinis pakrovimas |
| Prietaiso išdėstymas | Laisvai stovintis |
| Ekrano tipas | LED |
| Valdymo tipas | Rotacinis, lietimui jautrus |
| Integruotas ekranas | Taip |
| Durų tipas | Grūdintas stiklas |
| Durų vyris | Kairė |
| Produkto spalva | Balta |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Prijungta apkrova | 2200 W |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Energijos suvartojimas per 100 ciklų | 69 kWh |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,5 W |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | D |
| Gylis su atidarytomis durelėmis | 90,4 cm |
| Gylis uždarytomis durelėmis | 49 cm |
| Ūgis | 843 mm |
| Plotis | 595 mm |
| Gylis | 449 mm |
| Maksimalus gręžimo greitis | 1400 aps./min. |
| Skalbimo programos | Medvilnė, Greitai 14 min., Džinsai / džinsinis audinys, Gręžimas/nusausinimas, Vilna, Eko, Kūdikio priežiūra, Sportas, Nuplaukite, Higiena / antialerginis, Sintetika, Subtilus/šilkinis |
| Centrifugos džiovinimo klasė | B. |
| Skalbimo programų skaičius | 14 |
| Nominali talpa | 7 kg |
| Atidėto paleidimo laikmatis | Taip |
| Putų kontrolės sistema | Taip |
| Triukšmo lygis (gręžiant) | 78 dB |
| Reguliuojamas gręžimo greitis | Taip |
| Triukšmo emisijos klasė | C |
| Reguliuojamos kojelės | Taip |
| Vaikų užraktas | Taip |
| Likusio laiko indikacija | Taip |
| Įjungimo / išjungimo mygtukas | Taip |
| Įspėjimai | Nebandykite patys taisyti ar atidaryti korpuso, nes galite patirti elektros smūgį. |
| Europos energijos vartojimo efektyvumo ženklinimo gaminių registro (EPREL) kodas | 817876 |