Bosch WAN2813APL Series 4 skalbimo mašina su priekine įkrova 8 kg 1400 aps./min Balta
Bosch WAN2813APL Series 4 skalbimo mašina su priekine įkrova 8 kg 1400 aps./min Balta
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Built-in display | Yes |
| Drum volume | 65 L |
| Control type | Rotary |
| Appliance placement | Freestanding |
| Display type | LED |
| Display illumination | Yes |
| Loading type | Front-load |
| Viewing window | Yes |
| Door colour | White |
| Door hinge | Left |
| Product colour | White |
| Energy consumption per 100 cycles | 46 kWh |
| Connected load | 2300 W |
| Energy efficiency class | A |
| Energy efficiency scale | A to G |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Current | 10 A |
| Weight | 70 kg |
| Depth | 590 mm |
| Width | 598 mm |
| Height | 845 mm |
| Maximum spin speed | 1400 RPM |
| Noise emission class | A |
| Water Plus | Yes |
| Washing programs | Cotton, Wool, Delicate, Synthetics, Hand wash |
| Noise level (spin) | 72 dB |
| Rated capacity | 8 kg |
| Spin-drying class | B |
| Delayed start timer | Yes |
| Adjustable temperature | Yes |
| Delay start (max) | 24 h |
| Adjustable spin speed | Yes |
| Foam control system | Yes |
| Drum Clean | Yes |
| Child lock | Yes |
| Warnings | Always use the device according to the instructions to avoid the risk of damage or fire., Keep the unit away from water sources to avoid the risk of electric shock., Do not attempt to repair or open the housing yourself, this may cause an electric shock hazard. |
| Bosch technologies (clothes care) | SpeedPerfect |