Adler AD 8051 skalbimo mašina Iš viršaus 3 kg Mėlyna, Balta
Adler AD 8051 skalbimo mašina Iš viršaus 3 kg Mėlyna, Balta























Adler AD 8051 skalbimo mašina Iš viršaus 3 kg Mėlyna, Balta
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Prietaiso išdėstymas | Nešiojamas (pastatymas) |
| Valdymo tipas | Rotacinis |
| Durų vyris | Aukštyn |
| Pakrovimo tipas | Viršutinis pakrovimas |
| Integruotas ekranas | Ne |
| Inverterio technologija | Ne |
| Produkto spalva | Mėlyna |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50–60 Hz |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 150 W |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Ūgis | 530 mm |
| Svoris | 5,7 kg |
| Plotis | 360 mm |
| Gylis | 370 mm |
| Atidėto paleidimo laikmatis | Ne |
| Laikmatis | Taip |
| Skalbimo programos | Gręžimas/nusausinimas, Laikinas |
| Nominali talpa | 3 kg |
| Vaikų užraktas | Ne |
| Įspėjimai | Nebandykite patys taisyti ar atidaryti korpuso, nes galite patirti elektros smūgį. |