- Prekė sandėlyje
Sandbergas 133-46
Sandbergas 133-46
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 8*
d. d.
„Sandberg Multi Card Reader“ yra tinkamas pasirinkimas, jei norite skaityti ir rašyti į kelių skirtingų tipų atminties korteles. Naudodami kortelių skaitytuvą USB prievade, galite skaityti ir rašyti į atminties kortelę taip pat, kaip į standųjį diską. Tai leidžia, pavyzdžiui, per kelias sekundes peržiūrėti vaizdus iš skaitmeninio fotoaparato.
| Našumas | |
|---|---|
| Suderinamos atminties kortelės: | CF, MMC, Memory Stick (MS), MicroSD (TransFlash), SD, SDHC, SDXC, xD |
| Vidinis: | N |
| Produkto spalva: | Juoda, balta |
| Duomenų perdavimo sparta: | 480 Mb/s |
| Sertifikavimas: | RoHS atitiktis |
| Uostai ir sąsajos | |
| Sąsajos tipas: | USB |
| Programinė įranga | |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos: | „Windows 10“, „Windows 10 Education“, „Windows 10 Education x64“, „Windows 10 Enterprise“, „Windows 10 Enterprise x64“, „Windows 10 Home“, „Windows 10 Home x64“, „Windows 10 IOT Core“, „Windows 10 Pro“, „Windows 10 Pro x64“, „Windows 2000“, „Windows 2000 Professional“, „Windows 7“, „Windows 7 E“ |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos: | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 60 mm |
| Gylis: | 40 mm |
| Ūgis: | 13 mm |
| Svoris: | 22 g |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis: | 125 mm |
| Pakuotės gylis: | 45 mm |
| Pakuotės aukštis: | 190 mm |
| Pakuotės svoris: | 400 g |
| Pakuotės tipas: | Pūslė |
| Pakuotės turinys | |
| Pridedami kabeliai: | USB |
| Greitas pradžios vadovas: | Taip |
| Galia | |
| Maitinimo šaltinio tipas: | USB |