Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Plonas USB 3.2 Gen 1 atminties kortelių skaitytuvas AXAGON CRE-S2N SUPERSPEED palaiko visas dabartines SD ir microSD kortelių versijas, įskaitant SDXC ir microSDXC, kurių talpa iki 2 TB.
Naudodamas USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) sąsają, skaitytuvas pasiekia žymiai didesnę UHS-I SD kortelių duomenų perdavimo spartą, palyginti su USB 2.0 sąsajos skaitytuvais.
Kortelių skaitytuvas leidžia vienu metu apdoroti korteles abiejuose lizduose ir tiesiogiai kopijuoti tarp jų.
Plonas skaitytuvo korpusas netrukdo naudoti antrinių USB prievadų kompiuteryje. Matinis kortelių skaitytuvo paviršius riboja pirštų atspaudų susidarymą.
Įdiegimas labai paprastas – tereikia prijungti skaitytuvą prie kompiuterio USB prievado, o visa kita atliekama automatiškai.
Kortelių skaitytuvas – du lizdai, palaiko šiuos formatus:
• „Micro SD“ lizdas: „microSD“ / „microSDHC“ / „microSDXC“ / „TransFlash“,
• SD lizdas: „Secure Digital“, SDHC, SDXC, „MultiMedia Card“, MMC 4.0, MMC Dual Voltage, MMC Mobile, RS-MMC su miniSD, MMC Micro adapteriu.
Skaitytuvas palaiko šias atminties kortelių specifikacijas:
• SD 1.0 / 1.1 (SD – „Secure Digital“, iki 2 GB).
• SD 2.0 (SDHC – didelės talpos „Secure Digital“, iki 32 GB).
• SD 3.0 (SDXC – „Secure Digital eXtended Capacity“, iki 2 TB).
• MMC ir eMMC 3.x/4.0/4.1/4.2/4.3/4.4/4.5/5.0 (8 bitų).
• Palaikymas SD 3.01 ir SD Jukebox programoms (CPRM funkcijos).
• Palaiko itin didelės spartos UHS-I (SDR12/SDR25/SDR50/DDR50/SDR104) duomenų perdavimo spartą iki 104 MB/s.
• Palaiko ECC (klaidų taisymo kodo) ir CRC (ciklinio perteklinio patikrinimo) funkcijas.
• 2 LUN – failų tvarkyklėse skaitytuvas nurodomas kaip du diskai.
• Palaikomi FAT 12/16/32, NTFS, exFAT (FAT 64) failų formatai.
Kitos savybės:
• „SuperSpeed USB“ – USB 3.2 1 kartos sąsaja (anksčiau nei USB 3.1 1 kartos / USB 3.0).
• Taip pat suderinamas su USB 3.2 Gen 2, atgalinis suderinamumas su USB 2.0 ir USB 1.1.
• Palaiko 12 / 480 / 5000 Mbit/s perdavimo spartą (pilnas / didelis / super greitis).
• Visiškas „Plug and Play“ ir karštojo keitimo palaikymas.
• Jungiamas per USB A tipo kištuką.
• Palaikymas telefonų su „microUSB“ jungtimi prijungimui per OTG adapterį.
• USB magistralės kortelių skaitytuvo maitinimo šaltinis.
• Mėlynas šviesos diodas, rodantis prijungimą prie kompiuterio USB prievado (nuolat šviečia) ir duomenų perdavimą (mirksi).
• Matmenys 68 x 21 x 10.
• Svoris 11 g.
Palaikomos operacinės sistemos:
• MS Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 / 11 ir naujesnės versijos, Windows Server 2003 / 2008 / 2012 / 2016 ir naujesnės versijos (palaikomos visos 32 ir 64 bitų „Windows“ versijos), Mac OS X 10.x ir naujesnės versijos, Linux su 2.4.x branduoliu ir naujesnėmis versijomis, visos Android versijos.
• Pastaba: tvarkyklės yra įtrauktos į palaikomas operacines sistemas ir bus įdiegtos automatiškai. Jokių kitų tvarkyklių nereikia diegti ir jos net nėra prieinamos.
Pakuotėje yra:
• SuperSpeed USB kortelių skaitytuvas,
• USB jungties dangtelis,
• supakuota kartoninėje dėžutėje su pakabinimo skylute.
| Santrauka | „Axagon CRE-S2N SuperSpeed USB-A“ KORTELIŲ SKAITYTUVAS. Suderinamos atminties kortelės: MMC, MMC Mobile, MMCmicro, MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC, MiniSD, RS-MMC, SD, SDHC,..., Produkto spalva: Juoda, Duomenų perdavimo greitis: 5000 Mbit/s. Sąsaja: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A. Plotis: 68 mm, Gylis: 10 mm, Aukštis: 21 mm. Kiekis pakuotėje: 1 vnt., Pakuotės plotis: 150 mm, Pakuotės gylis: 115 mm. Suderinamos operacinės sistemos: MS Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 / 11 ir naujesnės versijos, Windows Server 2003 / 2008 / 2012 / 2016... |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.axagon.eu/en/produkty/cre-s2n |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,15 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,02 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,115 |
| Sertifikavimas | CE, RoHS |
| Suderinamos atminties kortelės | „MicroSD“ („TransFlash“) / „MicroSDHC“ / „MicroSDXC“ / „MiniSD“ / MMC / MMC Mobile / MMCmicro / RS-MMC / SD / SDHC / SDXC |
| Duomenų perdavimo sparta | 5000 Mb/s |
| Karštasis keitimas | Taip |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Vidinis | Ne |
| LED indikatoriai | Taip |
| Atminties kortelių lizdų skaičius | 2 |
| Prijunk ir žaisk | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Sąsaja | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipo |
| Gylis | 10 mm |
| Ūgis | 21 mm |
| Svoris | 11 g |
| Plotis | 68 mm |
| Pakuotės gylis | 115 mm |
| Pakuotės aukštis | 7 mm |
| Pakuotės tipas | Pakabinama dėžutė |
| Pakuotės svoris | 26 g |
| Pakuotės plotis | 150 mm |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
| Suderinamos operacinės sistemos | MS Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 / 11 ir naujesnės versijos, Windows Server 2003 / 2008 / 2012 / 2016 ir naujesnės versijos (palaikomos visos 32 ir 64 bitų „Windows“ versijos), Mac OS X 10.x ir naujesnės versijos, Linux su 2.4.x branduoliu ir naujesnėmis versijomis, visos Android versijos. |
| Palaikomos „Linux“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos mobiliosios operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos serverių operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Atitikties sertifikatai | CE/RoHS |
| Garantinis laikotarpis | 2 metai |
| Modelis | CRE-S2N |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 1 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,000345 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,03 kg |