Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Magnetinis „Go 6“ dėklas pagamintas iš aukštos kokybės dirbtinės odos, todėl patogus liesti ir apsaugo jūsų įrenginį nuo įbrėžimų bei smūgių. Jis turi automatinio miego / žadinimo funkciją ir tvirtą magnetinį užsegimą, užtikrinantį patogumą ir apsaugą.
Prabangus viršelis, ramus skaitymas
Sukurtas išrankiems skoniams, šis magnetinis viršelis idealiai tinka ramioms skaitymo akimirkoms. Sodrių atspalvių ir švelnios tekstūros derinys įkūnija santūrų žavesį, puikiai tinkantį tiems, kurie vertina ir stilių, ir materialumą. Prabangus, odą primenantis išorinis paviršius ne tik pagerina sukibimą, bet ir suteikia ramybės.
Fotografuokite, saugėkite ir išmaniai
Tiesiog padėkite „Go 6“ ant dėklo ir pajuskite, kaip jis saugiai pritvirtintas. Stiprus magnetinis užsegimas užtikrina saugų prigludimą, užtikrinant, kad jūsų įrenginys tvirtai laikytųsi vietoje. Be to, jis automatiškai pažadina jūsų įrenginį, kad galėtumėte jį akimirksniu pasiekti, ir perjungia jį į miego režimą, kad taupytų bateriją, kai esate kelyje.
Apsaugokite savo įrenginį stilingai
Nešiokite savo „Go 6“ su šiuo magnetiniu dėklu.
Šiame švelniame apglėbime jūsų istorijos randa namus.
| Santrauka | Onyx OCV0462R. Dėklo tipas: Atverčiamas dėklas, Produkto spalva: Pilka, Prekės ženklo suderinamumas: Onyx BOOX. Plotis: 148 mm, Gylis: 110 mm, Aukštis: 7 mm |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://shop.boox.com/products/go6-magnetic-case?_pos=7_sid=5e2dbb204_ss=rvariant=45276759425254 |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,015 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,155 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,115 |
| Prekės ženklo suderinamumas | Onyx BOOX |
| Atvejo tipas | Atverčiamas dėklas |
| Suderinamumas | Eiti 6 |
| Medžiaga | Dirbtinė oda |
| Maksimalus ekrano dydis | 6 colių |
| Produkto spalva | Pilka |
| Apsaugos funkcijos | Atsparus įbrėžimams |
| Gylis | 110 mm |
| Ūgis | 7 mm |
| Svoris | 91 g |
| Plotis | 148 mm |
| Modelis | CCV0462R |
| Modelio pavadinimas | OCV0462R |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,0002674 kub. |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,113 kg |