„Concept VP5151 Furious Animal“ dulkių siurblys be maišelio
„Concept VP5151 Furious Animal“ dulkių siurblys be maišelio
„Concept VP5151 Furious Animal“ dulkių siurblys be maišelio
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Dust capacity | 2 L |
| Flexible hose | Yes |
| Dust container type | Bagless |
| Tube type | Telescopic |
| Cleaning type | Dry |
| Tube lock type | Button |
| Number of wheels | 2 wheel(s) |
| Type | Drum vacuum |
| Product colour | Blue, Grey |
| Maximum input power | 800 W |
| Depth | 410 mm |
| Height | 310 mm |
| Width | 276 mm |
| Cleaning surfaces | Carpet, Stair steps, Bare floor |
| Vacuum air filtering | HEPA |
| Dirt separating method | Cyclonic |
| HEPA class | HEPA 13 |
| Operating radius | 9 m |
| Animal care | Yes |
| Noise level | 78 dB |
| Proper use | Home |
| Vacuum brushes included | Mini turbo brush |
| Dusting brush | Yes |
| Number of nozzles | 2 |
| Slotted nozzle | Yes |
| Handles quantity | 1 |
| Cord length | 6 m |
| Cord storage | Yes |
| Automatic cord rewinder | Yes |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Easy to empty container | Yes |
| On/off switch | Yes |
| Control type | Buttons |