- Prekė sandėlyje
„Concept VP5150“ dulkių siurblys, 2 l talpos, būgninis dulkių siurblys, sausas, 800 W, be maišelio
„Concept VP5150“ dulkių siurblys, 2 l talpos, būgninis dulkių siurblys, sausas, 800 W, be maišelio
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product colour | Red, Grey |
| Type | Drum vacuum |
| Tube lock type | Button |
| Dust capacity | 2 L |
| Dust container type | Bagless |
| Flexible hose | Yes |
| Cleaning type | Dry |
| Number of wheels | 2 wheel(s) |
| Tube type | Telescopic |
| Maximum input power | 800 W |
| Height | 310 mm |
| Width | 276 mm |
| Depth | 410 mm |
| Animal care | Yes |
| Noise level | 78 dB |
| Proper use | Home |
| HEPA class | HEPA 13 |
| Vacuum air filtering | HEPA |
| Dirt separating method | Cyclonic |
| Cleaning surfaces | Carpet, Bare floor, Stair steps |
| Operating radius | 9 m |
| Vacuum brushes included | Mini turbo brush |
| Number of nozzles | 3 |
| Easy to empty container | Yes |
| Handles quantity | 1 |
| Cord storage | Yes |
| Carrying handle(s) | Yes |
| On/off switch | Yes |
| Control type | Buttons |
| Automatic cord rewinder | Yes |
| Cord length | 6 m |