- Prekė sandėlyje
„Concept VP4351“ rankinis dulkių siurblys, juodas, be maišelio
„Concept VP4351“ rankinis dulkių siurblys, juodas, be maišelio








„Concept VP4351“ rankinis dulkių siurblys, juodas, be maišelio
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Dust container type | Bagless |
| Dirt capacity dry | 0.5 L |
| Product colour | Black |
| Battery voltage | 11.1 V |
| Battery capacity | 2.2 Ah |
| Power source | Battery |
| Suction power | 6000 Pa |
| Runtime | 20 min |
| Charging time | 4 h |
| Depth | 125 mm |
| Height | 110 mm |
| Width | 420 mm |
| Weight | 1.08 kg |
| Cleaning type | Dry&wet |
| Noise level | 70 dB |
| Vacuum air filtering | HEPA |
| HEPA class | HEPA 12 |
| Charger | Yes |
| Storage rack | Yes |
| Crevice tool | Yes |
| Hair brush | Yes |
| Cord length | 1.8 m |