- Prekė sandėlyje
Koncepcinis VP4201 dulkių siurblys / elektrinė šluota 2 viename siurblys AC Drywet be maišelio 0,6 L 90 W juoda, sidabrinė
Koncepcinis VP4201 dulkių siurblys / elektrinė šluota 2 viename siurblys AC Drywet be maišelio 0,6 L 90 W juoda, sidabrinė
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product type | 2-in-1 stick vacuum |
| Dust capacity | 0.6 L |
| Dust container type | Bagless |
| Product colour | Silver, Black |
| Charging time | 5 h |
| Maximum input power | 90 W |
| Power source | AC |
| Battery voltage | 18.5 V |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Height | 1100 mm |
| Width | 290 mm |
| Depth | 170 mm |
| Noise level | 80 dB |
| Cleaning type | Dry&wet |
| Quantity | 1 |