Clatronic AKS 832 rankinis dulkių siurblys juodas, nerūdijantis plienas, skaidrus be maišelio
Clatronic AKS 832 rankinis dulkių siurblys juodas, nerūdijantis plienas, skaidrus be maišelio
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product colour | Translucent, White, Black, Stainless steel |
| Dust container type | Bagless |
| Runtime | 20 min |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| Battery technology | Nickel-Metal Hydride (NiMH) |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Battery voltage | 1.2 V |
| Battery capacity | 1.4 Ah |
| Number of batteries supported | 10 |
| Charging time | 12 h |
| Weight | 1.13 kg |
| Cleaning type | Dry&wet |
| Vacuum wand assembly | No |
| Vacuum brushes included | Cleaning brush |
| LED indicators | Yes |
| Recharge indicator | Yes |
| Indication light | Yes |
| Warnings | The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin., Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock., Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
| Hazard pictogram(s) | GHS04: Compressed gas |