- Prekė sandėlyje
Camry CR 7063 Vertikalus gaubtas – PRO LED juodas
Camry CR 7063 Vertikalus gaubtas – PRO LED juodas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Battery overvoltage protection | Yes |
| Protection against pipe blockage | Yes |
| Protection against filter clogging | Yes |
| Roll stop protection | Yes |
| Noise level | 80 dB |
| Overheat protection | Yes |
| Number of batteries | 2 |
| Dirt capacity dry | 0.6 L |
| Dust container type | Bagless |
| Engine type | Brushless motor |
| Display type | LED |
| Product colour | Black |
| Battery capacity | 2200 mAh |
| Motor power | 400 W |
| Width | 240 mm |
| Depth | 225 mm |
| Length | 1160 mm |
| Weight | 2.3 kg |
| 3-stage filtration system | Yes |
| Exhaust filter | Sponge |
| Continuous operating time (max) | 100 min |
| Number of suction levels | 3 |
| Advanced filter technology | 9 multi-cyclone cones |
| Inlet filter | EPA 12 |
| Pre-filter | Yes |
| Cleaning type | Dry |
| Cleaning surfaces | Carpet, Hard floor, Tiles, Upholstery, Wood, Stair steps |
| Maximum airflow | 15 l/s |
| Suction power | 9500-31000 Pa |
| Filtration system | Yes |
| Package contents | User manual, Flexible elbow tube, Engine unit, LED DUST Scanner electro brush, Slotted nozzle, 2in1 brush, 2x rechargeable batteries |
| Cord length | 1.5 m |
| Warnings | Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
| Hazard pictogram(s) | GHS04: Compressed gas |