Bosch Serie 6 BGL 6HYG1 dulkių siurblys Cilindrinis dulkių siurblys Sausas 600 W Dulkių maišelis
Bosch Serie 6 BGL 6HYG1 dulkių siurblys Cilindrinis dulkių siurblys Sausas 600 W Dulkių maišelis









Bosch Serie 6 BGL 6HYG1 dulkių siurblys Cilindrinis dulkių siurblys Sausas 600 W Dulkių maišelis
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Tipas | Cilindrinis dulkių siurblys |
| Produkto spalva | Juoda, Balta |
| Vamzdžio tipas | Teleskopinis |
| Lanksti žarna | Taip |
| Valymo tipas | Sausas |
| Dulkių konteinerio tipas | Dulkių maišelis |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50–60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Galios valdymas | Elektroninis |
| Maksimali įėjimo galia | 600 W |
| Dabartinis | 10 A |
| Kintama galia | Taip |
| Pakuotės svoris | 7,9 kg |
| Pakuotės gylis | 395 mm |
| Svoris | 6 kg |
| Pakuotės plotis | 315 mm |
| Pakuotės aukštis | 595 mm |
| Svoris (be priedų) | 4,3 kg |
| Gylis | 300 mm |
| Plotis | 265 mm |
| Ūgis | 450 mm |
| Tinkamas naudojimas | Pradžia |
| Triukšmo lygis | 75 dB |
| Vakuuminis oro filtravimas | Alergijos filtras |
| Nešvarumų atskyrimo metodas | Filtravimas |
| Veikimo spindulys | 12 m |
| Valomi paviršiai | Kietos grindys, Kilimas |
| Pridedami dulkių siurblio šepečiai | Kietų grindų šepetys, Kilimų šepetys |
| Laido ilgis | 9,3 m |
| Automatinis laido suvyniojimas | Taip |