- Prekė sandėlyje
„Bosch Serie 6 BGB6X330“ dulkių siurblys, 4 l, cilindrinis dulkių siurblys, sausas siurbimas, 600 W, dulkių maišelis
„Bosch Serie 6 BGB6X330“ dulkių siurblys, 4 l, cilindrinis dulkių siurblys, sausas siurbimas, 600 W, dulkių maišelis
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product colour | Black, Grey |
| Cleaning type | Dry |
| Dust capacity | 4 L |
| Dust container type | Dust bag |
| Type | Cylinder vacuum |
| Flexible hose | Yes |
| Tube type | Telescopic |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| Maximum input power | 600 W |
| Power source | AC |
| Power control | Electronic |
| Variable power | Yes |
| Current | 10 A |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Width | 265 mm |
| Package depth | 395 mm |
| Package width | 315 mm |
| Weight (without accessories) | 4.3 kg |
| Package weight | 7.9 kg |
| Height | 450 mm |
| Weight | 6 kg |
| Package height | 595 mm |
| Depth | 300 mm |
| Certification | CE, Eurasian, Morocco, Ukraine, VDE |
| Noise level | 75 dB |
| Cleaning surfaces | Carpet, Hard floor |
| Operating radius | 12 m |
| Proper use | Home |
| HEPA class | HEPA 13 |
| Vacuum air filtering | HEPA |
| Dirt separating method | Filtering |
| Vacuum brushes included | Hard floor brush, Carpet brush |
| Dust container full indicator | Yes |
| Automatic cord rewinder | Yes |
| Cord length | 9.3 m |
| Hazard pictogram(s) | GHS04: Compressed gas |
| Warnings | Do not use in damp conditions or on a wet surface., The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin., Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock. |