- Prekė sandėlyje 11 - 16
Bosch Serie 2 BGBS2BU1T siurblys 3,5 l Cilindro siurblys Sausas 850 W dulkių maišelis
Bosch Serie 2 BGBS2BU1T siurblys 3,5 l Cilindro siurblys Sausas 850 W dulkių maišelis
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 11 - 16*
d. d.
| Type | Cylinder vacuum |
| Tube type | Telescopic |
| Number of wheels | 3 wheel(s) |
| Product colour | Blue |
| Cleaning type | Dry |
| Dust container type | Dust bag |
| Dust capacity | 3.5 L |
| Power source | AC |
| Current | 10 A |
| Maximum input power | 850 W |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Package width | 305 mm |
| Weight (without accessories) | 3 kg |
| Width | 290 mm |
| Package height | 325 mm |
| Height | 237 mm |
| Package depth | 490 mm |
| Depth | 367 mm |
| Package weight | 5.9 kg |
| Weight | 4.2 kg |
| Cleaning surfaces | Carpet, Hard floor |
| Operating radius | 8 m |
| Proper use | Home |
| Vacuum air filtering | Micro, Hygiene Filter |
| Crevice tool | Yes |
| Upholstery nozzle included | Yes |
| Automatic cord rewinder | Yes |
| Cord length | 5 m |
| Warnings | Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
| Hazard pictogram(s) | GHS04: Compressed gas |