Bosch Serie 2 BBHF216 rankinis dulkių siurblys Blue Bagless
Bosch Serie 2 BBHF216 rankinis dulkių siurblys Blue Bagless












Bosch Serie 2 BBHF216 rankinis dulkių siurblys Blue Bagless
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Dulkių konteinerio tipas | Be maišelio |
| Sauso nešvarumų talpa | 0,4 l |
| Produkto spalva | Mėlyna |
| Maitinimo šaltinis | Baterija |
| Baterijų technologija | Ličio jonų (Li-Ion) |
| Vykdymo laikas | 36 min. |
| Baterijos įtampa | 14,4 V |
| Įkrovimo laikas | 5 val. |
| Svoris | 2,5 kg |
| Gylis | 165 mm |
| Ūgis | 1160 mm |
| Plotis | 265 mm |
| Valymo tipas | Sausas |
| Valomi paviršiai | Kilimas, Plikos grindys, Kietos grindys |
| Kintama galia | Taip |
| Galios valdymas | Elektroninis |
| Nešvarumų atskyrimo metodas | Cikloninis |
| Teleskopinė lazdelė | Ne |
| Pridedamas apmušalų antgalis | Ne |
| Plyšių įrankis | Ne |
| Pridedami dulkių siurblio šepečiai | Universalus šepetys |
| Tvirtinamas prie sienos | Ne |
| LED indikatoriai | Įkrovimas |
| Rankenos valdikliai | Ne |
| Plaunamas filtras | Taip |
| Vertikalus saugojimas | Taip |
| Įkrovimo indikatorius | Ne |
| Priedų laikymas | Ne |
| Įspėjimai | Nenaudoti drėgnomis sąlygomis arba ant šlapio paviršiaus. |
| Pavojaus piktograma(-os) | GHS04: Suslėgtos dujos |