- Prekė sandėlyje
Bosch BSS711W lazdinė dulkių siurblio / elektrinės šluotos akumuliatorinis, sausas, be maišelio, 0,3 l, juoda, sidabrinė, balta
Bosch BSS711W lazdinė dulkių siurblio / elektrinės šluotos akumuliatorinis, sausas, be maišelio, 0,3 l, juoda, sidabrinė, balta
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Certification | CE, EACEurasian, Morocco, New Singapore Safety Mark, Ukraine, VDE |
| Product type | Stick vacuum |
| Dust container type | Bagless |
| Wall mountable | Yes |
| Dust capacity | 0.3 L |
| Product colour | Silver, White, Black |
| Power source | Battery |
| Fast charging | Yes |
| Charging time | 5 h |
| Runtime | 40 min |
| Battery voltage | 18 V |
| Number of batteries supported | 1 |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| Weight | 2.9 kg |
| Cleaning type | Dry |
| Dirt separating method | Filtering |
| Cleaning surfaces | Carpet, Hard floor |
| Number of power levels | 3 |
| Built-in LED lighting | Yes |
| Noise level | 82 dB |
| Battery charger included | Yes |
| Crevice tool | Yes |
| Floor nozzle included | Yes |
| Quantity | 1 |
| Upholstery nozzle included | Yes |
| Vacuum brushes included | Motorized brush |
| Manual | Yes |
| Power control | Electronic |
| Removable handheld vacuum | Yes |