Bosch BHN16L rankinis dulkių siurblys be maišelio
Bosch BHN16L rankinis dulkių siurblys be maišelio





Bosch BHN16L rankinis dulkių siurblys be maišelio
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Dust container type | Bagless |
| Battery voltage | 14.4 V |
| Charging time | 5 h |
| Power source | Battery |
| Runtime | 40 min |
| Depth | 380 mm |
| Weight | 1.1 kg |
| Height | 135 mm |
| Width | 110 mm |
| Repairability index | 6.8 |
| Cleaning type | Dry |
| Warnings | Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
| Hazard pictogram(s) | GHS04: Compressed gas |