„Bosch“ belaidis dulkių siurblys 4 serija BBH3ALL28 Flexxo
„Bosch“ belaidis dulkių siurblys 4 serija BBH3ALL28 Flexxo

















„Bosch“ belaidis dulkių siurblys 4 serija BBH3ALL28 Flexxo
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product colour | Black, White |
| Dust container type | Bagless |
| Dust capacity | 0.4 L |
| Cordless | Yes |
| Cleaning type | Dry |
| Battery voltage | 25.2 V |
| Power source | Battery |
| Variable power | Yes |
| Number of power levels | 2 |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Operating time | 55 min |
| Package weight | 4.3 kg |
| Package height | 633 mm |
| Package width | 192 mm |
| Height | 1150 mm |
| Weight | 3.3 kg |
| Package depth | 275 mm |
| Depth | 180 mm |
| Width | 265 mm |
| Proper use | Home |
| Removable filter | Yes |
| Cleaning surfaces | Carpet, Stair steps, Upholstery, Hard floor, Bare floor |
| Washable filter | Yes |
| Noise level | 82 dB |
| Dust container full indicator | Yes |
| Warnings | Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
| Hazard pictogram(s) | GHS04: Compressed gas |