










Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Dulkių konteinerio tipas | Be maišelio |
| Produkto spalva | Juoda |
| Produkto tipas | 2 viename lazdinis dulkių siurblys |
| Maitinimo šaltinis | Baterija |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50–60 Hz |
| Vykdymo laikas | 50 min. |
| Įkrovimo indikatorius | Taip |
| Įkrovimo laikas | 5 val. |
| Baterijos įtampa | 21,6 V |
| Plotis | 265 mm |
| Svoris | 3 kg |
| Gylis | 180 mm |
| Ūgis | 1150 mm |
| Nešvarumų atskyrimo metodas | Filtravimas |
| Valymo tipas | Sausas |
| Galios lygių skaičius | 2 |
| Plyšių įrankis | Taip |
| Pridedamas apmušalų antgalis | Taip |
| Plaunamas filtras | Taip |