- Prekė sandėlyje
„Black Decker PD1820L-QW“ rankinis dulkių siurblys be maišelio, chromuotas
„Black Decker PD1820L-QW“ rankinis dulkių siurblys be maišelio, chromuotas






















„Black Decker PD1820L-QW“ rankinis dulkių siurblys be maišelio, chromuotas
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 7 - 12*
d. d.
| Dirt capacity dry | 0.56 L |
| Product colour | Chrome |
| Dust container type | Bagless |
| Power source | Battery |
| Runtime | 15 min |
| Charging time | 4 h |
| Battery capacity | 1.5 Ah |
| Battery voltage | 18 V |
| Mains power | No |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Maximum input power | 25 W |
| Weight | 1.47 kg |
| Cleaning type | Dry |
| Noise level | 80 dB |
| Filtering | Yes |
| Airflow | 1062 l/min |
| Dirt separating method | Cyclonic |
| Repairability index | 6.4 |
| Vacuum wand assembly | No |
| Crevice tool | Yes |
| Brush tool | Yes |
| Charging base | Yes |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Flexible hose | Yes |