Black Decker NVC115W rankinis dulkių siurblys Pilka, violetinė be maišelio
Black Decker NVC115W rankinis dulkių siurblys Pilka, violetinė be maišelio









Black Decker NVC115W rankinis dulkių siurblys Pilka, violetinė be maišelio
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product colour | Grey, Purple |
| Dust container type | Bagless |
| Dirt capacity dry | 0.385 L |
| Battery capacity | 1.5 Ah |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Runtime | 11.5 min |
| Power source | Battery |
| Battery voltage | 3.6 V |
| Suction power | 8 AW |
| Nozzle width | 3 mm |
| Weight | 543 g |
| Dirt separating method | Filtering |
| Airflow | 630 l/min |
| Cleaning type | Dry |
| Filtration system | Yes |
| Repairability index | 5.3 |
| Wall holder | Yes |
| DFU / User manual | Yes |
| Charger | Yes |
| Vacuum cleaner | Yes |
| Removable filter | Yes |
| Washable filter | Yes |
| Wall mountable | Yes |
| Warnings | Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
| Hazard pictogram(s) | GHS04: Compressed gas |