- Prekė sandėlyje
-
−9%
Bissell CrossWave Pet Pro Bagless 2225N juoda, mėlyna, sidabrinė 0,62 L 560 W
Bissell CrossWave Pet Pro Bagless 2225N juoda, mėlyna, sidabrinė 0,62 L 560 W
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product colour | Blue, Black, Silver |
| Clean water tank capacity | 0.82 L |
| Dust container type | Bagless |
| Dust capacity | 0.62 L |
| Maximum input power | 560 W |
| Power source | Battery |
| Suction power | 32 AW |
| Width | 300 mm |
| Height | 1168 mm |
| Weight | 5 kg |
| Depth | 230 mm |
| Cleaning type | Wet |
| Noise level | 76 dB |
| Cleaning surfaces | Carpet, Wooden floor, Tiles, Textile lining, Hard floor |
| Multifunctional brush | Yes |
| Dirt separating method | Filtering |
| Number of brushes | 1 |
| Manual | Yes |
| Bowl included | Yes |
| Roller brush | Y |
| Hair brush | Yes |
| Strainer | Yes |
| Cleaning fluid | Yes |
| LED indicators | Yes |
| Cord length | 7.6 m |
| Washable filter | Yes |
| Products per pallet | 24 pc(s) |
| Products per intermodal container (40ft) | 1027 pc(s) |
| Products per intermodal container (20ft) | 499 pc(s) |
| Products per intermodal container (40ft, HC) | 1132 pc(s) |
| Products per master (outer) case | 1 pc(s) |
| Master (outer) case gross weight | 7.48 kg |
| Warnings | The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin., Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
| Hazard pictogram(s) | GHS04: Compressed gas |