Wybot S2 Pro yra bevielis baseino valymo robotas, turintis po vandeniu vykdomą bevielį įkrovimą ir dvigubą filtravimo sistemą, užtikrinančią efektyvų nešvarumų pašalinimą. Jis veikia iki 3,5 valandos vienu įkrovimu ir gali valyti baseinus, kurių plotas siekia iki 300 kvadratinių metrų.
Wybot S2 Pro yra bevielis baseino valymo robotas, turintis po vandeniu vykdomą bevielį įkrovimą ir dvigubą filtravimo sistemą, užtikrinančią efektyvų nešvarumų pašalinimą. Jis veikia iki 3,5 valandos vienu įkrovimu ir gali valyti baseinus, kurių plotas siekia iki 300 kvadratinių metrų.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 9*
d. d.
Wybot S2 Pro yra bevielis baseino valymo robotas, kuris turi po vandeniu įkraunamą sistemą ir dvigubą filtravimo sistemą efektyviam nešvarumų šalinimui. Jis veikia iki 3.5 valandos su vienu įkrovimu ir gali valyti baseinus iki 300 kvadratinių metrų.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto Tipas | Bevielis Baseino Valymo Robotas |
| Prekės Ženklas | Wybot |
| Modelis | S2 Pro |
Specifikacijos | |
| Baseino Išmatavimai | Iki 300 m² |
| Gylis | 3 m |
| Įrenginio Išmatavimai | 400 × 390 × 255 mm |
| Svoris | 8.5 kg (Robotas) + 3.0 kg (Stotelė) |
| Veikimo Laikas | 3.5 h |
| Įkrovimo Laikas | 3 h |
| Įtampa | 25.9 V (Įkraunama Baterija) |
| Galia | 90 W |
| Įkroviklio Įvestis | 100-240 V, 47-63 Hz |
| Įkroviklio Išvestis | 29.4 V / 3 A |
| Baterijos Talpa | 7800 mAh |
| Filtravimas | Dviejų lygių |
| Pralaidumas | 14 m³/h (3962 GPH) |
| Judėjimo Greitis | 10 m/min |
| Vandeniui Atsparumo Klasė | IPX8 |
| OTA Atnaujinimas | Pasiekiamas |
| Programėlės Prisijungimas | Pasiekiamas |
Saugaus Naudojimo Įspėjimas | |
| Naudokite produktą tik numatytam tikslui. Užtikrinkite tinkamą naudojimą ir priežiūrą, kad išvengtumėte pavojų. | |