- Nauja
Wybot C1 yra belaidis baseino valymo robotas, sukurtas valyti baseinų dugną, sienas ir vandens liniją iki 150 m². Jis turi galingą variklį, dvigubas šveitimo šepetėlius ir dviejų lygių filtravimo sistemą, užtikrinančią efektyvų nešvarumų pašalinimą.
Wybot C1 yra belaidis baseino valymo robotas, sukurtas valyti baseinų dugną, sienas ir vandens liniją iki 150 m². Jis turi galingą variklį, dvigubas šveitimo šepetėlius ir dviejų lygių filtravimo sistemą, užtikrinančią efektyvų nešvarumų pašalinimą.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 9*
d. d.
Wybot C1 yra belaidis baseino valymo robotas, sukurtas valyti baseinų dugną, sienas ir vandens liniją iki 150m². Jis turi galingą variklį, dvigubas valymo šepetėles ir dviejų lygių filtravimo sistemą efektyviam nešvarumų šalinimui.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto Tipas | Belaidis Baseino Valymo Robotas |
| Prekės Ženklas | Wybot |
| Modelis | C1 |
Specifikacijos | |
| Baseino Išmatavimai | 120m² - 150m² |
| Gylis | Iki 3m |
| Įrenginio Išmatavimai | 360 × 390 × 260 mm |
| Svoris | 8 kg |
| Veikimo Laikas | 120 min - 150 min |
| Įkrovimo Laikas | 3 h |
| Galia | 65 W |
| Įkrovimo Įtampa | 100-240V, 50-60Hz |
| Įkrovimo Išėjimas | 25.2V/1.5A |
| Baterijos Talpa | 4600 mAh |
| Filtras | 180 μm |
| Vandens Srautas | 11.5 m³/h |
| Judėjimo Greitis | 16 m/min |
| Vandens Atsparumas | IPX8 |
| Programėlės Ryšys | Taip |
| OTA Atnaujinimas | Taip |
Saugaus Naudojimo Įspėjimas | |
| Naudokite produktą tik numatytam tikslui kaip baseino valymo robotą. | |