- Nauja
Wybot A1 yra belaidis baseino valymo robotas, sukurtas efektyviai valyti įvairias baseino paviršius. Jis turi dvigubą filtravimo sistemą ir veikia 120 minučių, apimdama iki 100 kvadratinių metrų plotą.
Wybot A1 yra belaidis baseino valymo robotas, sukurtas efektyviai valyti įvairias baseino paviršius. Jis turi dvigubą filtravimo sistemą ir veikia 120 minučių, apimdama iki 100 kvadratinių metrų plotą.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
Wybot A1 yra belaidis baseino valymo robotas, sukurtas efektyviai valyti įvairias baseino paviršius. Jis turi dvigubą filtravimo sistemą ir veikia 120 minučių, apimdama plotus iki 100 kvadratinių metrų.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto Tipas | Belaidis Baseino Valymo Robotas |
| Prekės Ženklas | Wybot |
| Modelis | A1 |
Specifikacijos | |
| Baseino Išmatavimai | 80m² - 100m² |
| Darbo Gylis | Maks. 3m, Min. 60cm |
| Išmatavimai | 345 × 315 × 170 mm |
| Svoris | 3.5 kg |
| Veikimo Laikas | 120 minučių |
| Įkrovimo Laikas | 2.5 val. |
| Įtampa | 22.2V |
| Galia | 33W |
| Baterijos Talpa | 2600mAh |
| Filtras | Dviguba filtravimo sistema |
| Pralaidumas | 8.1 m³/h |
| Judėjimo Greitis | 16 m/min |
| Vandens Atsparumas | IPX8 |
Saugos Įspėjimas | |
| Naudokite produktą tik numatytam tikslui - baseino paviršių valymui. | |