AENO belaidis dulkių siurblys su lazdele SC2, 29,6 V DC, 530 W, 2500 mAh, sulankstomas vamzdelis, turbo pagrindinis ir erkių šepetys, stovi
AENO belaidis dulkių siurblys su lazdele SC2, 29,6 V DC, 530 W, 2500 mAh, sulankstomas vamzdelis, turbo pagrindinis ir erkių šepetys, stovi
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 4*
d. d.
| Rinkodaros modelio pavadinimas | SC2 |
| Komercinis pavadinimas | Belaidis dulkių siurblys SC2 |
| Straipsnis | ASC0002 |
| Prietaiso tipas | Dulkių siurblys |
| Prietaiso rūšis | Dulkių siurblys - belaidis rankinis |
| Dulkių talpa (l) | 800 ml |
| Savybės | Super galingas: 530 vatų ir 28 kPa Veikimo laikas iki 60 min. 4 veikimo režimai Išmanus galios reguliavimas aptinkant dulkių kiekį Savarankiškas dizainas Komplekte yra motorizuotas turbo šepetys baldams LED apšvietimas tamsioms vietoms Didelė 800 ml dulkių talpykla LED ekranas su akumuliatoriaus lygio indikacija Sulankstomas vamzdis žemiems baldams papildomas filtras komplekte Tinka automobilio valymui Ciklono technologija – metalinis filtras leidžia rūšiuoti bake esančias daleles pagal jų dydį, todėl siurbiate nuolatiniu oro srautu ir išvengiate užsikimšimo didelėmis dalelėmis. Svoris 1,7 kg 2500 mAh baterija ilgam valymui Į komplektą įeina du skirtingiems panaudojimo būdams skirti antgaliai + motorizuotas baldų šepetys Sieninis laikiklis su purkštukų laikikliais Atsikratykite pjūklo surinkimo konteinerio valymo proceso, lengvai jį išimdami po plovimo. Keičiamo dydžio ir lengvai manevruojamas Plaunamas MIF filtras Adaptyvus motorizuotas turbo šepetys Ilgaamžis smūgiams atsparus plastikas Lengvas valymas sunkiai pasiekiamose vietose Tikrai tik 65 dB |
| Veikimo laikas (minutėmis) | 60 min. |
| Triukšmo lygis Lc IEC (dB) | 65 dB |
| Įkrovimo laikas (valandomis) | 3 val. |
| Važiuoklės medžiaga | ABS plastikas |
| Suderinami priedai | ASCF2 - Filtras |
| Sertifikatai | CE, ROHS |
| Siurbimas (kPa) | 28 kPa |
| Pagrindinio variklio galia (W) | 530 W |
| Dulkių siurblių priedai | Elektrinis pagrindinis turbošepetys su apšvietimu Apvalus šepetys Plyšių šepetys Varžtai + pleistrai tvirtinimui Aliuminio sulankstytas vamzdis Motorizuotas baldų šepetėlis 2 plaunami MIF filtrai Sieninis pakabukas su 2 antgaliais |
| Spalva | Pilka |
| Baterijų technologija | Ličio jonų akumuliatorius |
| Baterijos elementų kiekis | 8 |
| Baterijos srovės talpa | 74 Wh |
| Išėjimo įtampa | 29,6 V |
| Pastabos apie bateriją | JT numeris: UN3481 Baterijos talpa: 2500 mAh Baterijos svoris: 0,431 kg Pakavimo instrukcijos IATA: PI 966 |
| Nominalus svoris | 1,7 kg |
| Garantijos terminas (mėnesiais) | 24 mėnesiai |
| Garantijos patvirtinimo kriterijai | Serijos numeris |
| Pakuotės ilgis (mm) | 682 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 279 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 174 mm |
| Svoris | 5,5 kg |
| Pakuotės svoris (neto) (kg) | 3,7 kg |
| Vienetų pakuotėje | 1 |
| Pakuotės tipas | Mažmeninė prekyba |
| EAN kodas | 5291485013073 |