Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 3*
d. d.
Nikon Z6 II, (Z6II), (Z 6 II), (Z 6II) Body
Nikon Z 6II yra universalus pilno kadro veidrodinis fotoaparatas, sukurtas tiek fotografams, tiek vaizdo operatoriams. Jis pasižymi patobulinta našumu su dviem EXPEED 6 procesoriais, pagerinta automatinio fokusavimo sistema ir didesniu nuolatinio fotografavimo greičiu. Naudodami FTZ II adapterį, galite naudoti Nikon F montavimo objektyvus, neprarandant automatinio fokusavimo funkcionalumo ar optinės kokybės.
Pagrindinės savybės:
24.5 MP BSI CMOS pilno kadro jutiklis
Dvieju EXPEED 6 vaizdų procesorių sistema greitesniam našumui
Iki 14 kadrų per sekundę nuolatinis fotografavimas
4K UHD vaizdo įrašymas (60p su programinės įrangos atnaujinimu)
273 taškų hibridinė AF sistema su veido/akių atpažinimu
Dvi kortelių lizdai: CFexpress/XQD + SD (UHS-II)
5 ašių vidinė vaizdo stabilizacija (IBIS)
3.6M taškų elektroninis vaizdo ieškiklis (EVF)
3.2 colių pasviręs jutiklinis LCD ekranas (2.1M taškų)
USB-C energijos tiekimas ir įkrovimas
Techninės specifikacijos:
| Specifikacija | Vertė |
|---|---|
| Jutiklis | 24.5 MP BSI CMOS, pilno kadro (FX) |
| Procesoriai | Dvieju EXPEED 6 |
| ISO diapazonas | 100-51,200 (išplečiamas iki 204,800) |
| Automatinio fokusavimo taškai | 273 taškai (fazinis + kontrasto atpažinimas) |
| Nuolatinis fotografavimas | Iki 14 fps (12-bit RAW) |
| Vaizdo įrašymas | 4K UHD @ 60p/30p, Full HD @ 120p |
| Vaizdo stabilizacija | 5 ašių vidinė stabilizacija (IBIS) |
| Ekranas | 3.2" pasviręs LCD, 2.1M taškų |
| Vaizdo ieškiklis | EVF, 3.69M taškų, 0.8x didinimas |
| Atminties kortelės | 1x CFexpress/XQD + 1x SD UHS-II |
| Korpusas | Magnio lydinys, atsparus dulkėms ir drėgmei |
| Baterija | EN-EL15c, palaiko USB-C įkrovimą |
| Išmatavimai / Svoris | 134 x 100.5 x 69.5 mm / apie 705 g (su baterija) |