Fujifilm X-T5 yra sisteminė kamera, turinti 26,1 MP jutiklį ir pažangias automatinio fokusavimo galimybes. XF16-80mm F4 R OIS WR objektyvas siūlo universalią priartinimo diapazoną su vaizdo stabilizavimu, užtikrinančiu aiškias nuotraukas įvairiomis sąlygomis.
Fujifilm X-T5 yra sisteminė kamera, turinti 26,1 MP jutiklį ir pažangias automatinio fokusavimo galimybes. XF16-80mm F4 R OIS WR objektyvas siūlo universalią priartinimo diapazoną su vaizdo stabilizavimu, užtikrinančiu aiškias nuotraukas įvairiomis sąlygomis.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 5*
d. d.
Fujifilm X-T5 yra sisteminė kamera, turinti 26.1MP jutiklį ir pažangias automatinio fokusavimo galimybes. XF16-80mm F4 R OIS WR objektyvas suteikia universalų priartinimo diapazoną su vaizdo stabilizavimu, užtikrinančiu aiškias nuotraukas įvairiomis sąlygomis.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto tipas | Veidrodinė kamera |
| Prekės ženklas | Fujifilm |
| Modelis | X-T5 + XF16-80mm F4 R OIS WR Sidabrinė |
Specifikacijos | |
| Jutiklio raiška | 26.1 MP |
| Objektyvo tipas | XF16-80mm F4 R OIS WR |
| Vaizdo stabilizavimas | Taip |
| Oro sąlygų atsparumas | Taip |
| Svoris | 2060 g |
| Matmenys | 200 × 270 × 160 mm (Ilgis × Plotis × Aukštis) |
Papildoma informacija | |
| Kameros tipas | Sisteminė kamera |
| Naudojimas | Kelionės ir kasdienė fotografija |
| Saugaus naudojimo įspėjimas | Naudokite produktą pagal numatytą paskirtį, kad užtikrintumėte saugumą. |