FUJIFILM X-T50 yra veidrodinė skaitmeninė kamera, turinti 15-45 mm objektyvą su optiniu vaizdo stabilizavimu. Jos svoris yra apie 2000 gramų, o matmenys - 200 x 280 x 120 mm.
FUJIFILM X-T50 yra veidrodinė skaitmeninė kamera, turinti 15-45 mm objektyvą su optiniu vaizdo stabilizavimu. Jos svoris yra apie 2000 gramų, o matmenys - 200 x 280 x 120 mm.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 5*
d. d.
FUJIFILM X-T50 yra veidrodinė be veidrodžių skaitmeninė kamera, turinti 15-45mm objektyvą su OIS. Jos svoris yra maždaug 2000 gramų, o matmenys 200 x 280 x 120 mm.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto tipas | Veidrodinė be veidrodžių skaitmeninė kamera |
| Prekės ženklas | FUJIFILM |
| Modelis | X-T50/XC15-45mmF3.5-5.6 OIS PZ |
Specifikacijos | |
| Matmenys | 200 × 280 × 120 mm (Ilgis × Plotis × Aukštis) |
| Svoris | 2000 g |
| Objektyvas | 15-45mm F3.5-5.6 OIS PZ |
Techniniai duomenys | |
| Vaizdo jutiklis | Aukštos kokybės vaizdo jutiklis |
| Optinis vaizdo stabilizavimas | Taip |
Papildoma informacija | |
| Naudotojo sąsaja | Paprasta naudoti su pažangiais fotografavimo režimais |
| Saugaus naudojimo įspėjimas | Naudokite produktą pagal numatytą paskirtį, kad užtikrintumėte saugumą. |