FUJIFILM X-S20 yra veidrodinė kamera, skirta fotografijos entuziastams. Ji pasižymi kompaktišku korpusu ir komplektuojama su XF16-50mm objektyvu, kuris tinka įvairioms fotografavimo situacijoms.
FUJIFILM X-S20 yra veidrodinė kamera, skirta fotografijos entuziastams. Ji pasižymi kompaktišku korpusu ir komplektuojama su XF16-50mm objektyvu, kuris tinka įvairioms fotografavimo situacijoms.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 5*
d. d.
FUJIFILM X-S20 yra veidrodinė kamera, skirta fotografijos entuziastams. Ji pasižymi kompaktišku korpusu ir komplektuojama su XF16-50mm objektyvu, tinkamu įvairioms fotografavimo situacijoms.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto tipas | Veidrodinė kamera |
| Prekės ženklas | FUJIFILM |
| Modelis | X-S20 |
| Objektyvas įtrauktas | XF16-50mm F2.8-4.8 R LM WR |
Specifikacijos | |
| Svoris | 1500 g |
| Matmenys | 220 × 200 × 140 mm (Ilgis × Plotis × Aukštis) |
Techniniai duomenys | |
| Automatinio fokusavimo sistema | Pažangus automatinis fokusavimas greitam ir tiksliai fokusavimui |
| Oro sąlygų atsparumas | Taip |
Papildoma informacija | |
| Ypatybės |
|
| Įspėjimas dėl saugumo | Naudokite produktą pagal numatytą paskirtį, kad išvengtumėte pavojų. |