Fujifilm X-S20 yra veidrodinė kamera su 15-45 mm priartinimo objektyvu. Kompaktiškas dizainas sveria apie 1,34 kg, o matmenys yra 200 x 270 x 160 mm.
Fujifilm X-S20 yra veidrodinė kamera su 15-45 mm priartinimo objektyvu. Kompaktiškas dizainas sveria apie 1,34 kg, o matmenys yra 200 x 270 x 160 mm.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 5*
d. d.
Fujifilm X-S20 yra be veidrodžio kamera, kuri turi 15-45mm priartinimo objektyvą. Ji pasižymi kompaktišku dizainu, svoris yra apie 1.34 kg, o matmenys 200 x 270 x 160 mm.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto tipas | Be veidrodžio kamera |
| Prekės ženklas | Fujifilm |
| Modelis | X-S20 |
Specifikacijos | |
| Matmenys | 200 × 270 × 160 mm (Ilgis × Plotis × Aukštis) |
| Svoris | 1.34 kg |
Techniniai duomenys | |
| Objektyvas įtrauktas | XC15-45mm |
| Vaizdo jutiklis | Aukštos kokybės jutiklis detalumui ir spalvų tikslumui |
Papildoma informacija | |
| Valdymo sąsaja | Vartotojui patogi pradedantiesiems ir patyrusiems fotografams |
| Naudojimas | Ideali kelionėms ir kasdieniam fotografavimui |