Šaldytuvas LIEBHERR ICBNdi 5163
Šaldytuvas LIEBHERR ICBNdi 5163
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 4*
d. d.
| Gamintojas | Liebherr |
| Montavimo tipas | Built in |
| Tipas | Fridge with bottom freezer |
| Šaldymo technologijos tipas | No frost |
| Standartizuotas plotis | 60 cm |
| Aukštis | 177.2 cm |
| Plotis | 56.2 cm |
| Gylis | 55 cm |
| NAUJOJI energijos vartojimo efektyvumo klasė | D |
| Spalva | White |
| Vėsusis stalčius | Tikroji 0°C zona |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | D |
| Keičiamas šaldiklis į šaldytuvą | Taip |
| Valdymas | Internal touch control LCD |
| Metinės energijos sąnaudos | 208 kWh |
| Naudinga šaldytuvo talpa | 175 l |
| Naudinga šaldiklio talpa | 71 l |
| Vėsaus stalčiaus teleskopiniai bėgeliai | Taip |
| Vyrių tipas | Door on door |
| Minkštas durelių uždarymas | Taip |
| Metalizuota galinė sienelė | Taip |
| Durų rankena | Ne |
| Reguliuojamos drėgmės vaisių/daržovių stalčius | Taip |
| Ledukų generatorius | Water connection |
| Kompresoriaus tipas | Inverter |
| Ventiliatorius | Taip |
| Oro valymo filtras | Taip |
| Butelių lentyna | Nėra |
| Dalijama stiklo lentyna | Ne |
| Durų užraktas | Ne |
| Atvirų durų signalas | Taip |
| Kylančios temperatūros indikatorius | Taip |
| Apšvietimas | LED, LED |
| Ekonominis režimas | Taip |
| Atostogų funkcija | Taip |
| Individualus lentynėlių išdėstymas durelėse | Ne |
| Greitas vėsinimas šaldytuve | Taip |
| Keičiama durų atidarymo kryptis | Taip |
| Šaldiklio stalčių/lentynų skaičius | 3 |
| Pilnai išimami krepšiai ir stiklinės lentynos šaldiklyje | Taip |
| Šaldiklio šaldymo temperatūra | -15°C - -26°C |
| Greito užšaldymo funkcija šaldiklyje | Taip |
| Užšaldymo galingumas per 24 val. | 6 kg/24 val. |
| Šalčio išlaikymo trukmė šaldiklyje nutrūkus elektros tiekimui | 9 val. |
| Triukšmo lygis | 34 dB |
| Garso lygio klasė | B |
| Standartizuotas aukštis | 180 cm |
| Wi-Fi | Taip |
| Naudinga talpa vėsaus stalčiaus | 71 l |
| Antibakterinė technologija | Yra |