Šaldytuvas ELECTROLUX LRB3AE12S
Šaldytuvas ELECTROLUX LRB3AE12S
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 4*
d. d.
| Gamintojas | Electrolux |
| Montavimo tipas | Built in |
| Tipas | Fridge without freezer |
| Šaldymo technologijos tipas | Static |
| Aukštis | 121.8 cm |
| Plotis | 54.8 cm |
| Gylis | 54.9 cm |
| Spalva | White |
| NAUJOJI energijos vartojimo efektyvumo klasė | E |
| Vėsusis stalčius | No |
| Keičiamas šaldiklis į šaldytuvą | Ne |
| Valdymas | Mechanical |
| Metinės energijos sąnaudos | 101 kWh |
| Naudinga šaldytuvo talpa | 208 l |
| Drėgmės išlaikymo technologija | Ne |
| Vėsaus stalčiaus teleskopiniai bėgeliai | Ne |
| Vyrių tipas | Sliding |
| Minkštas durelių uždarymas | Ne |
| Metalizuota galinė sienelė | Ne |
| Durų rankena | Ne |
| Reguliuojamos drėgmės vaisių/daržovių stalčius | Taip |
| Kompresoriaus tipas | On-Off |
| Ventiliatorius | Ne |
| Oro valymo filtras | Ne |
| Antibakterinė technologija | No |
| Butelių lentyna | Nėra |
| Dalijama stiklo lentyna | Ne |
| Durų užraktas | Ne |
| Atvirų durų signalas | Ne |
| Kylančios temperatūros indikatorius | Ne |
| Ekonominis režimas | Ne |
| Atostogų funkcija | Ne |
| Individualus lentynėlių išdėstymas durelėse | Ne |
| Greitas vėsinimas šaldytuve | Ne |
| Keičiama durų atidarymo kryptis | Taip |
| Apšvietimas | LED |
| Triukšmo lygis | 34 dB |
| Garso lygio klasė | B |
| Žemiausia darbinė temperatūra | 10.0 °C |
| Standartizuotas aukštis | 125 cm |
| Standartizuotas plotis | 60 cm |