Šaldytuvas BOSCH KUR21ADE0
Šaldytuvas BOSCH KUR21ADE0
Šaldytuvas BOSCH KUR21ADE0
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 4*
d. d.
| Gamintojas | Bosch |
| Montavimo tipas | Built in |
| Tipas | Fridge without freezer |
| Šaldymo technologijos tipas | Static |
| Standartizuotas plotis | 60 cm |
| Aukštis | 82 cm |
| Plotis | 60 cm |
| Gylis | 55 cm |
| NAUJOJI energijos vartojimo efektyvumo klasė | E |
| Vėsusis stalčius | Tikroji 0°C zona |
| Keičiamas šaldiklis į šaldytuvą | Ne |
| Valdymas | Touch control |
| Metinės energijos sąnaudos | 93 kWh |
| Naudinga šaldytuvo talpa | 134 l |
| Vėsaus stalčiaus teleskopiniai bėgeliai | Ne |
| Minkštas durelių uždarymas | Taip |
| Metalizuota galinė sienelė | Ne |
| Durų rankena | Ne |
| Ventiliatorius | Ne |
| Oro valymo filtras | Ne |
| Antibakterinė technologija | No |
| Butelių lentyna | Nėra |
| Dalijama stiklo lentyna | Ne |
| Durų užraktas | Ne |
| Atvirų durų signalas | Taip |
| Kylančios temperatūros indikatorius | Ne |
| Ekonominis režimas | Taip |
| Atostogų funkcija | Taip |
| Individualus lentynėlių išdėstymas durelėse | Ne |
| Greitas vėsinimas šaldytuve | Taip |
| Keičiama durų atidarymo kryptis | Taip |
| Apšvietimas | LED |
| Triukšmo lygis | 35 dB |
| Garso lygio klasė | B |
| Žemiausia darbinė temperatūra | 10.0 °C |
| Klimato klasė | SN-T |
| Standartizuotas aukštis | 85 cm |
| Wi-Fi | Taip |