Šaldytuvas AEG TC6MS18FDS
Šaldytuvas AEG TC6MS18FDS
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 4*
d. d.
| Gamintojas | AEG |
| Montavimo tipas | Built in |
| Vyrių tipas | Sliding |
| Tipas | Fridge with bottom freezer |
| Šaldymo technologijos tipas | No frost |
| Aukštis | 177.2 cm |
| Plotis | 54.6 cm |
| Gylis | 54.9 cm |
| Standartizuotas plotis | 55 cm |
| Standartizuotas aukštis | 180 cm |
| Spalva | White |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | D |
| Garso lygio klasė | B |
| Triukšmo lygis | 34 dB |
| Vėsusis stalčius | Artima 0°C zona |
| Reguliuojamos drėgmės vaisių/daržovių stalčius | Taip |
| Keičiamas šaldiklis į šaldytuvą | Ne |
| Valdymas | External electronic control |
| Metinės energijos sąnaudos | 173 kWh |
| Naudinga šaldytuvo talpa | 186 l |
| Naudinga šaldiklio talpa | 62 l |
| Minkštas durelių uždarymas | Ne |
| Metalizuota galinė sienelė | Ne |
| Ledukų generatorius | No |
| Kompresoriaus tipas | Inverter |
| Durų rankena | Ne |
| Ventiliatorius | Taip |
| Oro valymo filtras | Ne |
| Butelių lentyna | Nėra |
| Dalijama stiklo lentyna | Ne |
| Durų užraktas | Ne |
| Greitas vėsinimas šaldytuve | Ne |
| Individualus lentynėlių išdėstymas durelėse | Ne |
| Keičiama durų atidarymo kryptis | Taip |
| Apšvietimas | LED, LED |
| Wi-Fi | Ne |
| Šaldiklio stalčių/lentynų skaičius | 3 |
| Šaldiklio šaldymo temperatūra | -14°C - -24°C |
| Greito užšaldymo funkcija šaldiklyje | Taip |
| Užšaldymo galingumas per 24 val. | 5 kg/24 val. |
| Šalčio išlaikymo trukmė šaldiklyje nutrūkus elektros tiekimui | 11 val. |
| Kylančios temperatūros indikatorius | Ne |
| Pilnai išimami krepšiai ir stiklinės lentynos šaldiklyje | Ne |
| Atostogų funkcija | Ne |
| Atvirų durų signalas | Taip |
| Ekonominis režimas | Ne |
| NAUJOJI energijos vartojimo efektyvumo klasė | D |