Šaldytuvas AEG TC6MS18FDF
Šaldytuvas AEG TC6MS18FDF
Šaldytuvas AEG TC6MS18FDF
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 33 - 35*
d. d.
| Gamintojas | AEG |
| Montavimo tipas | Built in |
| Vyrių tipas | Door on door |
| Tipas | Fridge with bottom freezer |
| Šaldymo technologijos tipas | No frost |
| Aukštis | 176.9 cm |
| Plotis | 55.7 cm |
| Gylis | 54.9 cm |
| Standartizuotas plotis | 60 cm |
| Standartizuotas aukštis | 180 cm |
| Spalva | White |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | D |
| Garso lygio klasė | C |
| Triukšmo lygis | 34 dB |
| Vėsusis stalčius | Artima 0°C zona |
| Keičiamas šaldiklis į šaldytuvą | Ne |
| Valdymas | External touch control LCD |
| Metinės energijos sąnaudos | 173 kWh |
| Naudinga šaldiklio talpa | 62 l |
| Minkštas durelių uždarymas | Ne |
| Metalizuota galinė sienelė | Ne |
| Ledukų generatorius | No |
| Kompresoriaus tipas | Inverter |
| Ventiliatorius | Taip |
| Oro valymo filtras | Ne |
| Butelių lentyna | Nėra |
| Greitas vėsinimas šaldytuve | Taip |
| Keičiama durų atidarymo kryptis | Taip |
| Apšvietimas | LED |
| Wi-Fi | Ne |
| Šaldiklio stalčių/lentynų skaičius | 3 |
| Šaldiklio šaldymo temperatūra | -14°C - -24°C |
| Greito užšaldymo funkcija šaldiklyje | Taip |
| Užšaldymo galingumas per 24 val. | 7 kg/24 val. |
| Šalčio išlaikymo trukmė šaldiklyje nutrūkus elektros tiekimui | 11 val. |
| Žemiausia darbinė temperatūra | 10.0 °C |