- Prekė sandėlyje
Siemens iQ500 GI11VADE0 šaldiklis Šaldiklis su vertikaliu įmontuojamu skyriumi, 72 l, balta
Siemens iQ500 GI11VADE0 šaldiklis Šaldiklis su vertikaliu įmontuojamu skyriumi, 72 l, balta
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Minimum operating temperature | 10 °C |
| Maximum operating temperature | 43 °C |
| Product colour | White |
| Freezer number of shelves/baskets | 3 |
| Reversible doors | Yes |
| Appliance placement | Built-in |
| Door hinge | Right |
| Product type | Upright freezer |
| Built-in display | No |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Annual energy consumption | 167 kWh |
| Current | 10 A |
| AC input frequency | 50 Hz |
| Energy efficiency index (EEI) | 99 |
| AC input voltage | 220-240 V |
| Energy efficiency class | E |
| Connected load | 90 W |
| Installation compartment height | 72 cm |
| Depth | 545 mm |
| Height | 712 mm |
| Installation compartment depth | 55 cm |
| Installation compartment width | 56 cm |
| Width | 558 mm |
| Storage time during power failure | 21 h |
| Noise level | 36 dB |
| Star rating | 4* |
| Freezing capacity | 8 kg/24h |
| Ice cube tray | Yes |
| Freezer net capacity | 72 L |
| Climate class | SN-T |
| No Frost system | No |
| Low Frost system | Yes |
| Fast freeze function | Yes |
| Noise emission class | C |
| Door open alarm | Yes |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 260161 |