- Prekė sandėlyje
Šaldiklis MPM-380-SK-15E
Šaldiklis MPM-380-SK-15E
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Castor wheels | Yes |
| Product type | Chest freezer |
| Closure type | Key |
| Appliance placement | Freestanding |
| Number of baskets | 1 basket(s) |
| Illumination LED | Yes |
| Electronic control | Y |
| Defrost water drain | Y |
| Door hinge | Right |
| Product colour | White |
| Annual energy consumption | 254 kWh |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Connected load | 180 W |
| Noise emission class | C |
| Energy efficiency class | E |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Depth | 710 mm |
| Package weight | 48 kg |
| Weight | 41 kg |
| Width | 1300 mm |
| Height | 850 mm |
| Cooling agent | R600a |
| Quick freezing | Yes |
| Storage time during power failure | 36 h |
| Noise level | 40 dB |
| Climate class | SN-N-ST-T |
| Freezer net capacity | 371 L |
| Freezing capacity | 18 kg/24h |
| Warnings | Ensure the unit is properly connected to the power supply., Drain and unplug the freezer before cleaning., Do not block the ventilation openings of the freezer. |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1869219 |