Šaldiklis LIEBHERR FNd 5026
Šaldiklis LIEBHERR FNd 5026
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 4*
d. d.
| Gamintojas | Liebherr |
| Montavimo tipas | Laisvai stovintis |
| Tipas | Šaldiklis |
| Šaldymo technologijos tipas | Be šerkšno |
| Aukštis | 165,5 cm |
| Plotis | 59,7 cm |
| Gylis | 67,5 cm |
| Standartizuotas plotis | 60 cm |
| Standartizuotas aukštis | 170 cm |
| Spalva | Balta |
| NAUJOJI energijos vartojimo efektyvumo klasė | D |
| Garso lygio klasė | C |
| Triukšmo lygis | 36 dB |
| Vėsusis stalčius | Ne |
| Keičiamas šaldiklis į šaldytuvą | Taip |
| Valdymas | Vidinis jutiklinis LCD ekranas |
| Metinės energijos sąnaudos | 188 kWh |
| Naudinga šaldiklio talpa | 239 l |
| Minkštas durelių uždarymas | Taip |
| Metalizuota galinė sienelė | Taip |
| Ledukų generatorius | Ne |
| Durų rankena | Taip |
| Oro valymo filtras | Taip |
| Butelių lentyna | Nėra |
| Dalijama stiklo lentyna | Taip |
| Durų užraktas | Taip |
| Atvirų durų signalas | Taip |
| Kylančios temperatūros indikatorius | Taip |
| Ekonominis režimas | Taip |
| Atostogų funkcija | Taip |
| Individualus lentynėlių išdėstymas durelėse | Taip |
| Keičiama durų atidarymo kryptis | Taip |
| Apšvietimas | LED |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| Šaldiklio stalčių/lentynų skaičius | 6 |
| Šaldiklio šaldymo temperatūra | -15°C - -28°C |
| Greito užšaldymo funkcija šaldiklyje | Taip |
| Užšaldymo galingumas per 24 val. | 17 kg / 24 val. |
| Šalčio išlaikymo trukmė šaldiklyje nutrūkus elektros tiekimui | 16 val. |
| Klimato klasė | SN-T |