-
−1%
Šaldiklis GORENJE FN4172CW
Šaldiklis GORENJE FN4172CW
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 4*
d. d.
| Gamintojas | Gorenje |
| Montavimo tipas | Laisvai stovintis |
| Tipas | Šaldiklis |
| Šaldymo technologijos tipas | Visiškai be šerkšno |
| Aukštis | 169,1 cm |
| Plotis | 55 cm |
| Spalva | Balta |
| Valdymas | Vidinis jutiklinis LCD ekranas |
| Metinės energijos sąnaudos | 219 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | IR |
| Naudinga šaldiklio talpa | 194 litrai |
| Minkštas durelių uždarymas | Taip |
| Durų rankena | Taip |
| Ledukų generatorius | Ne |
| Kompresoriaus tipas | Įjungta-išjungta |
| Atvirų durų signalas | Taip |
| Kylančios temperatūros indikatorius | Taip |
| Ekonominis režimas | Taip |
| Atostogų funkcija | Taip |
| Keičiama durų atidarymo kryptis | Taip |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| Apšvietimas | Ne |
| Šaldiklio stalčių/lentynų skaičius | 5 |
| Pilnai išimami krepšiai ir stiklinės lentynos šaldiklyje | Taip |
| Užšaldymo galingumas per 24 val. | 9 kg / 24 val. |
| Šaldiklio šaldymo temperatūra | Žemiau -18°C |
| Greito užšaldymo funkcija šaldiklyje | Taip |
| Šalčio išlaikymo trukmė šaldiklyje nutrūkus elektros tiekimui | 11 val. |
| Triukšmo lygis | 41 dB |
| Žemiausia darbinė temperatūra | 16,0 °C |
| Klimato klasė | Šiaurės vakarai |
| Gylis | 55,7 cm |
| Standartizuotas aukštis | 170 cm |
| Garso lygio klasė | C |
| Standartizuotas plotis | 55 cm |