Šaldiklis GORENJE F39EPW4
Šaldiklis GORENJE F39EPW4


Šaldiklis GORENJE F39EPW4
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 4*
d. d.
| „Wi-Fi“ | Taip |
| Gamintojas | Gorenje |
| Montavimo tipas | Laisvai stovintis |
| Tipas | Šaldiklis |
| Šaldymo technologijos tipas | Statinis |
| Aukštis | 84,2 cm |
| Plotis | 47,5 cm |
| Gylis | 44,9 cm |
| Spalva | Balta |
| Valdymas | Mechaninis |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | IR |
| Metinės energijos sąnaudos | 156 kWh |
| Naudinga šaldiklio talpa | 61 litras |
| Minkštas durelių uždarymas | Taip |
| Durų rankena | Taip |
| Ledukų generatorius | Ne |
| Kompresoriaus tipas | Įjungta-išjungta |
| Atvirų durų signalas | Taip |
| Apšvietimas | Ne |
| Šaldiklio stalčių/lentynų skaičius | 3 |
| Užšaldymo galingumas per 24 val. | 3 kg / 24 val. |
| Šalčio išlaikymo trukmė šaldiklyje nutrūkus elektros tiekimui | 8 val. |
| Triukšmo lygis | 38 dB |
| Garso lygio klasė | C |
| Standartizuotas aukštis | 85 cm |
| Standartizuotas plotis | 50 cm |