- Prekė sandėlyje
Heinrich's HGB 5088 IX šaldiklis, sidabrinis
Heinrich's HGB 5088 IX šaldiklis, sidabrinis



Heinrich's HGB 5088 IX šaldiklis, sidabrinis
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product colour | Silver |
| Product type | Upright freezer |
| Built-in display | No |
| Door hinge | Left/right |
| AC input frequency | 50 Hz |
| Annual energy consumption | 148 kWh |
| Energy efficiency class | E |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Weight | 15.5 kg |
| Width | 440 mm |
| Height | 510 mm |
| Depth | 470 mm |
| Noise level | 40 dB |
| Storage time during power failure | 7,5 h |
| Freezer net capacity | 33 L |
| No Frost system | No |
| Warnings | Do not block the ventilation openings of the freezer., Drain and unplug the freezer before cleaning., Ensure the unit is properly connected to the power supply. |