- Prekė sandėlyje
Gorenje FN619EES5 Laisvai stovintis 280 LE pilka
Gorenje FN619EES5 Laisvai stovintis 280 LE pilka
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Built-in display | No |
| Handle material | Steel |
| Refrigerating medium | R600A |
| Appliance placement | Freestanding |
| Handle colour | Grey |
| Reversible doors | Yes |
| Freezer number of shelves/baskets | 7 |
| Door hinge | Left/right |
| Product colour | Grey |
| Energy efficiency class | E |
| AC input frequency | 50 Hz |
| Annual energy consumption | 247.39 kWh |
| Connected load | 70 W |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Depth | 663 mm |
| Height | 1850 mm |
| Width | 595 mm |
| Weight | 66 kg |
| Freezing capacity | 12.6 kg/24h |
| Freezer net capacity | 280 L |
| Fast freeze function | Yes |
| Ice cube tray | Yes |
| Automatic defrost (freezer) | Yes |
| Storage time during power failure | 11 h |
| Climate class | SN-ST |
| No Frost system | Yes |
| Star rating | 4* |
| Noise level | 38 dB |
| Noise emission class | C |
| Adjustable feet | Yes |
| Indication light | Yes |
| Lamp type | LED |
| Interior light | Yes |
| Number of compressors | 1 |
| Warnings | Drain and unplug the freezer before cleaning., Ensure the unit is properly connected to the power supply., Do not block the ventilation openings of the freezer. |