- Prekė sandelyje
-
−12%
Gorenje F39EPW4
Gorenje F39EPW4
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 10*
d. d.
| Prekės ženklas | Gorenje |
| Svoris | 24 kg. |
| Gylis | 0,5 m. |
| Plotis | 0,5 m. |
| Ūgis | 0,5 m. |
| REF05 Šaldiklio tūris | 61 |
| REF01 Energinio efektyvumo klasė | E |
| REF07 Triukšmo lygis | 38 |
| REF08 matmenys (A x P x G) | 84,2 x 47,5 x 44,8 |
| Tipas | Vertikalus šaldiklis |
| REF02 Energijos suvartojimas | 156 |
| Valdymo tipas | Mechaninis valdymas |
| Ekranas | Nėra |
| REF06 Be šerkšno (be šalčio) | Nėra |
| Lentynos tipas | Skaidrios dėžutės |
| Šaldiklio skyriai | 3 |
| Ledo generatorius | Nėra |
| Temperatūros pokyčio signalizacija | Nėra |
| Atostogų režimas | Nėra |
| Greitas užšaldymas | Yra |
| Šaldymo pajėgumas | 3 kg/24 val. |
| Temperatūros išlaikymo laikas dingus elektrai | 8 |
| Spalva | Balta, Balta |
| Apverčiamos durys | Yra |
| REF09 Garantija asmenims | 2 metai |
| Šaldiklio atitirpinimas | Rankinis |
| Termostatas | !dell |
| Dozatoriai | Nėra |
| Ūgis | 80–100 |
| Plotis | Iki 50 |
| „No Frost“ sistema | Nėra |
| Šaldiklio skyriaus klimato klasė | t**** (Iki -24 °C) |
| Klimato klasė | N-ST-T (nuo +16 iki +43°C) |
| Šaldiklio tūris | 31–100 |
| Diegimas | Laisvai stovintis |
| „Wi-Fi“ | Nėra |
| Garantija juridiniams asmenims | !dell, 1 metai |
| Energijos ženklinimo tipas | 5 |