-
−5%
D-Link DUB-H7 yra USB hub'as su 7 USB 2.0 prievadais, įskaitant 2 greito įkrovimo prievadus, kurie suteikia iki 1,2 A energijos tokiems įrenginiams kaip iPad. Jis suderinamas su Windows, Mac OS ir Linux operacinėmis sistemomis, o kompaktiškas dizainas užtikrina patogumą nešiojant.
D-Link DUB-H7 yra USB hub'as su 7 USB 2.0 prievadais, įskaitant 2 greito įkrovimo prievadus, kurie suteikia iki 1,2 A energijos tokiems įrenginiams kaip iPad. Jis suderinamas su Windows, Mac OS ir Linux operacinėmis sistemomis, o kompaktiškas dizainas užtikrina patogumą nešiojant.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
D-Link DUB-H7 yra USB hublas su 7 USB 2.0 prievadais, įskaitant 2 greito įkrovimo prievadus, kurie suteikia iki 1.2A energijos tokiems įrenginiams kaip iPad. Jis suderinamas su Windows, Mac OS ir Linux, o kompaktiškas dizainas užtikrina patogumą nešiojant.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto tipas | USB Hublas |
| Prekės ženklas | D-Link |
| Modelis | DUB-H7 |
| Spalva | Juoda |
Specifikacijos | |
| Prievadai | 7x USB 2.0 prievadai (2 greito įkrovimo) |
| Duomenų perdavimo greitis | Iki 480 Mbit/s |
| Suderinamumas | Windows, Mac OS, Linux |
| Matmenys | 225 x 70 x 150 mm |
| Svoris | 665 g |
Techniniai duomenys | |
| Įkrovimo prievadų išvestis | Iki 1.2A |
| Atgalinis suderinamumas | USB 1.1 |
Papildoma informacija | |
| Naudojimas | Prijungti kelis USB įrenginius prie nešiojamųjų ar stacionarių kompiuterių |