- Nauja
- Prekė sandėlyje
Vidinė Ethernet tinklo plokštė su maksimaliu duomenų perdavimo greičiu 10000 Mbit/s. Suderinama su įvairiomis Windows ir Linux operacinėmis sistemomis, turi vieną RJ-45 prievadą ir veikia 0 - 40 °C temperatūros diapazone.
Vidinė Ethernet tinklo plokštė su maksimaliu duomenų perdavimo greičiu 10000 Mbit/s. Suderinama su įvairiomis Windows ir Linux operacinėmis sistemomis, turi vieną RJ-45 prievadą ir veikia 0 - 40 °C temperatūros diapazone.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 9*
d. d.
Vidinė Ethernet tinklo plokštė su maksimalia duomenų perdavimo sparta 10000 Mbit/s. Suderinama su įvairiomis Windows ir Linux operacinėmis sistemomis, ji turi vieną RJ-45 prievadą ir veikia temperatūros diapazone nuo 0 iki 40 °C.
Techniniai duomenys | |
|---|---|
| Sertifikatai | FCC, RoHS, CE |
Dizainas | |
| Komponentas | PC |
| LED indikatoriai | Veikla, Ryšys |
| Produkto spalva | Raudona |
| Vidinė | Taip |
Veikimo sąlygos | |
| Veikimo santykinė drėgmė | 10 - 90% |
| Veikimo temperatūra | 0 - 40 °C |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė | 5 - 90% |
Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 21.5 mm |
| Plotis | 120.8 mm |
| Gylis | 98.2 mm |
Tinklas | |
| Ethernet LAN duomenų perdavimo greičiai | 5000, 2500, 100, 1000, 10000 Mbit/s |
| Maksimali duomenų perdavimo sparta | 10000 Mbit/s |
| Tinklo standartai | IEEE 802.3az, 802.3bz, 802.3an, 802.3x, 802.3, 802.3ab, 802.3u |
| Ethernet sąsajos tipas | Greitasis Ethernet, 10 Gigabit, 2.5 Gigabit, 5 Gigabit, Gigabit |
| Ethernet LAN | Taip |
Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos Windows operacinės sistemos | Windows 10, 8.1, 8, 7 (įvairios versijos) |
| Palaikomos serverių operacinės sistemos | Windows Server 2019, 2016, 2012 R2 |
| Palaikomos Linux operacinės sistemos | Taip |
Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 200 mm |
| Pakuotės svoris | 300 g |
| Pakuotės gylis | 150 mm |
| Pakuotės aukštis | 44 mm |
Pakuotės turinys | |
| Įtraukti kabeliai | LAN (RJ-45) |
| Įtraukti tvirtinimo laikikliai | Taip |
| Greito montavimo vadovas | Taip |
| Išteklių CD | Taip |
Prievadai ir sąsajos | |
| Ryšio technologija | Laidinis |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| Sąsaja | Ethernet |
| Host sąsaja | PCI Express |
| PCI versija | 3.0 |
Tvarumas | |
| Tvarumo atitiktis | Taip |
| Tvarumo sertifikatai | RoHS, FCC, CE |