- Prekė sandėlyje
Libox LB2000 televizijos antena Outdoor Dual 32 dB
Libox LB2000 televizijos antena Outdoor Dual 32 dB








Libox LB2000 televizijos antena Outdoor Dual 32 dB
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Antenna type | Dual |
| Full HD | Yes |
| Material | Aluminium, Plastic, Metal |
| Product colour | Black, Aluminium |
| Placement | Outdoor |
| Bandwidth | 790 MHz |
| Frequency range | 174 - 790 MHz |
| Polarization | Dual polarization |
| Gain | 32 dB |
| LTE/GSM filter | Yes |
| Manual | Yes |